Kurumsal
Arge

Vizyon Makina Vinç olarak yerli piyasadaki güçlü konumumuzu sürdürmek ve uluslararası piyasa da daha güçlü olmak için teknolojik gelişmelerin takipçisi olmanın ve yenilikleri hızla hayata geçirmenin hayati öneme sahip olduğuna inanıyoruz.Avrupa’da ve dünyada teknoloji platformlarının faaliyetlerini izleyerek, Ar-Ge stratejilerimizi sürekli güncel tutuyoruz. 

Ar-Ge çalışmalarımızı üretim stratejilerimizin ana damarı olarak kabul ediyor, değişimlere açık ve yenilikçi yapımızla vinç üretiminde Türkiye’nin önde gelen birkaç şirketi arasında yer alıyoruz. Ar-Ge faaliyetleri sonucunda geliştirdiğimiz kaldırma ünitesi sayesinde Türkiye’de yüksek kapasiteli vinç üretimi yapabilen sınırlı sayıdaki aktörlerden biri olduk. 

Güçlü ve modern entegre üretim tesislerimizle Türkiye vinç pazarının en büyük üreticilerinden biri olan Vizyon Makina Vinç fark yaratan yenilikçi ürünleriyle pazarındaki konumunu güçlendirme ve yeni pazarlar için umut vadetmektedir.

Ürün geliştirmede ana kriterlerimiz, kaliteli ve yenilikçi teknolojilerin geliştirilmesi, Ar-Ge’ye dayalı ürün kişiselleştirme kabiliyeti ile farklı pazarların tercih ve alışkanlıklarına uygun ürünlerin geliştirilmesi, ürünlerin kalite ve tasarımıyla öne çıkmasıdır. 

Şu an Ar-Ge geliştirmek için ayırdığımız güçlü bütçeyle, sektöre öncülük eden, kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmak için kararlılıkla çalışan bir şirket olarak yolumuza devam ediyoruz.